#5 – Taavid Mikomägi – Suured ambitsioonid ja võitlus depressiooniga

JAGA:


TÄITSA PEKKIS NOORMEES!

Taavid Mikomägi: “See, mis ma teen, on nii põnev, et ma tunnen vahepeal seda, et ma petan maailma ja kõiki inimesi sellega, et ma teen päriselt ka seda, mida armastan. Ma teeks tasuta ka seda, aga ma saan selle eest raha!” 😎

Taavid on mees, kes on pidanud herne müügi äri, ta on katsetanud metsamehe, ehitaja, nõudepesija ja palju teisi ameteid. Gümnaasiumis asutas ta koos klassivennaga startup’i Weps, ta on töötanud peenjoogivabriku Nudist tegevjuhina ja tänasel päeval on ta Nudisti turundusdirektor. Aa ja Taavid on 22-aastane ning väga armas ja siiras inimene, kellele meeldib enda üle nalja teha 👏.

Rääkisime Taavidiga tema harjumusest palju asju korraga korda saata ning kuidas kõik see ühel hetkel ta sügavasse depressiooni viis, mida ta sellest kogemusest õppis ja kuidas ta selle kõigega hakkama saab. Kuuleme, kuidas startup’i ehitamine õpetas Taavidile paremaks inimeseks olemist ja materiaalsete eesmärkide kõrvale ka vaimsete eesmärkide püstitamist.

Taavidi soovitus kõigile: ÄRA KUULA ÜHTEGI SOOVITUST!

Aitäh sulle Taavid, et meiega oma kogemusi jagad, nii häid, kui halbu 🙏.

#täitsapekkis

Veel

Täitsa Pekkis Saade
Täitsa Pekkishttps://taitsapekkis.ee/
Räägime põnevate inimestega nende elust ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need asjad pekki lähevad, kuidas nad pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest välja tulla.

Populaarsed

Hiljutised