#28 – Epp Kärsin – siirusest, ehedusest ja mitte kellelegi meele järgi elamisest

JAGA:


Meie #28 saate külaliseks on üks võrratu naisterahvas – Epp Kärsin.

Epp ise ütleb, et ta on ettearvamatu ja pöörane 😀

Epp on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna, tal on taskus rõivadisaineri diplom, ta on aastaid tegelenud tantsimisega, lisaks on tal veel 15-aastane töökogemus iluvaldkonnas ning ta on täienanud ennast Hiina meditsiini valdkonnas.

Tänasel päeval on aga Epp eelkõige tuntud kui naudingute koolitaja. Viimased neli aastat ongi Epp keskendunud teadlikuma ja õnnelikuma inimese koolitamisele ning seda läbi Yoni ja Lingam massaaži koolituste. Epp on koolitanud üle 13 000 inimese, tema koolitused on mitu kuud ette välja müüdud ning ta on saavutanud selle kõik kultutamata turundusele sentigi.

Epu missiooniks on päästa  armastusega maailm ning teha seda siiralt ja südamega.

Rääkisime Epuga tema teekonnast. Kuidas möödus tema lapsemõlv, millised olid esimesed suhted, miks ta juba 14-aastasena kodust välja kolis. Rääkisime ka Epu kirest tantsimise vastu, tema ellusuhtumisest, emaks olemisest nind paljust muust, millest Epp varasemalt avalikult rääkinud ei ole.

Foto: Krõõt Tarkmeel, Anne&Stiil

Veel

Täitsa Pekkis Saade
Täitsa Pekkishttps://taitsapekkis.ee/
Räägime põnevate inimestega nende elust ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need asjad pekki lähevad, kuidas nad pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest välja tulla.

Hiljutised