#13 – Eghert-Sören Nõmm – Kuidas saada kõige kuulsamaks eestlaseks Ukrainas

JAGA:


Meil on külas Eesti üks parimaid tantsijaid Eghert-Sören Nõmm.

Eghert on tegelenud tantsimisega juba 20 aastat, olles ise kõigest 25 aastane. Ta võitis juba 2002. aastal Maailma Meistrivõistlustel Lavakunstis Hollywoodis Junioride Maailmatšempioni tiitli. Tänaseks on tema kontol väga palju erinevaid tiitleid, võite, medaleid ja karikaid paljudelt võistlustelt erinevates maades. Nüüd jagab ta oma oskusi treenerina kõigile neile noortele, kes kogu südamest soovivad tantsima õppida.

Eghert on esindanud Eestit Getter Jaani tantsijana Eurovisioonil, menukaimas telesaates “Su nägu kõlab tuttavalt” tantsijana, on ka maailmakuulsa Eesti artisti Kerli lavashow koreograaf ja üks tantsijatest. Eghert on osalenud ka kõige edukama eestlasena maailma suurimas tantsijate teleprojektis “So You Think You Can Dance” Ukraina versioonis “Tancujut Vsje” ja jõudnud TOP15ne parima hulka.

Rääkisime Eghertiga, sellest, kui keeruline on Eestis tipp tasemel tantsija olla, kuidas ta läks Ameerikasse oma unistusi püüdma ja milline oli tema teekond Ukraina telesaates “So You Think You Can Dance”, kus ta pidi läbi täiesti pööraseid ülesaneid ja emotsionaalseid ameerikamägesid.

Veel

Täitsa Pekkis Saade
Täitsa Pekkishttps://taitsapekkis.ee/
Räägime põnevate inimestega nende elust ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need asjad pekki lähevad, kuidas nad pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest välja tulla.

Populaarsed

Hiljutised