#28 Innovatsioonist avalikus sektoris

JAGA:

nnovatsiooni ülesanne on luua lisaväärtust (kodanikule, tiimile, töötajale). Milline on ametniku (tegelikult meist igaühe) roll ja vastutus innovatsiooni ellukutsumisel ja kas ametnikul on üldse võimalik innovatsiooni teha?

 

Eksimine on innovatsiooni paratamatu ja normaalne osa. Ka avalikus sektoris peab saama üle taagast, et eksimine pole lubatud. Vaja on tagasisidet ka neilt, kelle jaoks mingit muudatust ellu kutsutakse. Kui eksiti, siis kus ja millega. Avalikus sektoris nõuavad innovaatilised muudatused eeltestimisi, sest eksimised eluliste teenustega on hoopis laiemate tagajärgedega. Seetõttu ei paista uuenduslikud muutused ehk kohe välja ja nõuavad eeltöö tõttu palju rohkem aega.

 

Räägime Siseturvalisuse taskuhäälingus suurte probleemide lahendamisest ja sellest, kuidas luua usalduslik keskkond uuendusteks, aga ka sellest, mida teeb Siseministeerium Baltikumi suurimal mõjufestivalil Impact Day. Ühtlasi anname ühele kuulajale ära ürituse passi. Täpsemad juhised selle saamiseks jagame saate lõpus.

 

Saatekülalised:

Siseministeeriumi kodanikuühiskonna nõunik Minna Harjo

ühiskondlike muutuste juht Kadi Kenk

meie Impact Day paneelis osaleja, innovaatiline Kati Päike

 

Saatejuht on Siseministeeriumi kommunikatsiooninõunik Mari Tupits.

Veel

Siseturvalisuse Taskuhääling
Siseturvalisuse Taskuhääling
Siseturvalisuse taskuhäälingus käsitleme teemasid, mis ühel või teisel moel meie inimeste, riigi ja ühiskonna turvalisust mõjutavad.

Hiljutised