RR020 – Intervjuu Rikkaks Saamise Õpiku autori Jaak Roosaarega

JAGA:

Seekord vestleme Rikkaks Saamise Õpiku autori Jaak Roosaarega investeerimisest, kinnisvarast, ühisrahastusest, investori mõtteviisist ja paljust muust huvitavast.

Täpsemalt kuuled: – Milline oli Jaagu esimene investeerimistehing? – Kuidas Jaak Roosaare investeerimiseks raha leidis? – Paarist kehvast investeeringust, millega Jaak raha kaotas ja sellest saadud õppetundidest. – Millis(t)e varaklassi(de) investeeringutega õnnestus kõige paremini vara kasvatada? – Kus on Jaagu investeeringud täna? – Mida teha siis, kui finantsiline vabadus on saavutatud? -Kas esimese üürikorteri ostu jaoks tasuks teha OÜ või osta see veel eraisikuna? – Miks sai ette võetud uus raamat Kinnisvaraga Rikkaks Saamise Õpik? – Kus Jaaku järgmisena kohata võib?

Jaga oma mõtteid ka RahaFoorumi Facebooki grupis #RR020

Mainitud ressursid ja lingid leiad: rahafoorum.ee/rr020

Veel

RahaRaadio
RahaRaadiohttps://rahafoorum.ee/raharaadio/
RahaRaadios räägime rahast, säästmisest, investeerimisest, finantsvabadusest, tuludest ja kuludest ning kõigest sellega seonduvast. Ühtlasi vastame kuulajate küsimustele ja õpime tehtud vigadest, mille tegijateks nii saatejuht Taavi Pertman kui ka saatekülalised. RahaRaadio on sinu investeerimisteekonnal usaldusväärseks abimeheks ja asendamatuks kaaslaseks.

Hiljutised