49. saade: 12 asja mida sa koolis ei õppinud, kuid peaksid ilmtingimata teadma

JAGA:


Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 49. saate külaliseks on EduAkadeemia asutaja ja värske raamatu “12 asja mida sa koolis ei õppinud” autor Roland Tokko.

Tokko raamat “12 asja mida sa koolis ei õppinud” esimene trükk ilmus möödunud aastal trükiarvuga 2000 eksemplari, kuid on juba ammu läbi müüdud. Teine trükk on kohe ilmavalgust nägemas, kuid sellestki trükist on veidi üle 1/4 juba ette ära ostetud.

Investeerimisklubi auliige, koolitaja, ettevõtja ja EduAkadeemia asutaja Roland Tokko on teinud ka investeerimisfestivalil võimsa etteaste. Seks puhuks valmis tal suisa samanimeline laul, mille esmaesitlus toimus just sellel festivalil. Lisaks rääkis Roland läbi oma kogemuse, mida tähendab tema jaoks TÕELINE VABADUS.

Veel

Puuduta Mind
Puuduta Mind
Kas seda, mida me ei oska selgitada, pole olemas? “Puuduta mind” on särtsakas jutusaade, kus külaliseks alternatiivse maailmavaate ja tegevusväljaga inimesed, kes seda teemat avavad. Jutustame müstilisi lugusid, arutleme, viskame õhku küsimusi, ennustame ja spekuleerime, kuid ei paku lõplikku tõde.

Hiljutised