48. saade: Ingliterapeut Terje Möldri: inglid saavad sind aidata igas eluvaldkonnas

JAGA:


Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 48. saate külaliseks on ingliterapeut Terje Möldri.

Terje Möldri on ingliterapeut ja kirjanik, Eesti oma ingliraamatu “Inglid meie elus” autor. Temast on kirjutatud ajakirjas Üks, Tervendajas, ajakirjas Naised jne. Ta on esinenud ja läbi viinud seminare Tallinnas, Tartus, Pärnus, Võrus ja Valgas ning aidanud tuhanded eestlasi artiklite, raamatute, seminaride ja ingliteraapiaga. Terje aitab inimestel puhastuda negatiivsest, tervendada keha, leida inspiratsiooni vaimseks kasvuks, saada aimu elueesmärgist, luua suhetesse harmooniat ning ära tunda oma teist poolekest ehk hingesugulast.

Veel

Puuduta Mind
Puuduta Mind
Kas seda, mida me ei oska selgitada, pole olemas? “Puuduta mind” on särtsakas jutusaade, kus külaliseks alternatiivse maailmavaate ja tegevusväljaga inimesed, kes seda teemat avavad. Jutustame müstilisi lugusid, arutleme, viskame õhku küsimusi, ennustame ja spekuleerime, kuid ei paku lõplikku tõde.

Hiljutised