47. saade: Jüri Lina kutsub teid tegelikku maailma, mida meie eest on varjatud

JAGA:


Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 47. saate külaliseks on kirjanik, publitsist, muusikaprodutsent, filmirežissöör, esoteerilisi mõistatusi ja eksistentsialistlikke küsimusi lahendada armastav Jüri Lina.

Jürit köidavad eksistentsialistlikud küsimused, esoteerilised mõistatused ja vaimsuse kriisi põhjused, salapärased nähtused, nagu UFOd ja parapsühholoogia ning salaseltside tegevus, sealhulgas vabamüürlased ja illuminaadid. Peavoolu meediumid on teda pidevalt mustanud ja laimanud, sest ta paljastab psühhopaaatidest võimurite roimarlust. Tema sõnul õigustavad nn kasulikud idioodid meediumeis kuritegelike võimurite tegevust.

Veel

Puuduta Mind
Puuduta Mind
Kas seda, mida me ei oska selgitada, pole olemas? “Puuduta mind” on särtsakas jutusaade, kus külaliseks alternatiivse maailmavaate ja tegevusväljaga inimesed, kes seda teemat avavad. Jutustame müstilisi lugusid, arutleme, viskame õhku küsimusi, ennustame ja spekuleerime, kuid ei paku lõplikku tõde.

Populaarsed

Hiljutised