139. SAADE | Voodoo-nõid Raul Hunt aitab mõista iidset Hiina oraaklit

JAGA:


Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks “Puuduta mind” saate külaliseks on “Selgeltnägijate tuleproovis” kuulsust kogunud voodoo-nõid Raul Hunt.

Igapäevaselt nõiatööga tegelev Raul Hunt peab enda missiooniks aidata inimestel tegutseda nii, et nende elu paremaks läheks.

Muu hulgas räägime Hundiga “Yijingist” – muutuste raamatust, iidsest Hiina oraaklist „Yijing” on maailmakuulus iidne Hiina oraakel, ennustamisvahend, mille juured ulatuvad rohkem kui 3000 aasta tagusesse aega. Kõigi nende aastate vältel on paljude põlvkondade ennustajad otsinud „I Chingi” abil vastuseid küsimustele, kuidas oma suhete, otsuste ja valikutega tasakaalukalt ja arukalt toime tulla.

Veel

Puuduta Mind
Puuduta Mind
Kas seda, mida me ei oska selgitada, pole olemas? “Puuduta mind” on särtsakas jutusaade, kus külaliseks alternatiivse maailmavaate ja tegevusväljaga inimesed, kes seda teemat avavad. Jutustame müstilisi lugusid, arutleme, viskame õhku küsimusi, ennustame ja spekuleerime, kuid ei paku lõplikku tõde.

Hiljutised