Puhata ja mängida – 292 – 29.12.2017

JAGA:


Suur aastalõpusaade, kus räägime 2017. aasta parimatest videomängudest, trendidest ning suurimatest ebaõnnestujatest. Lisaks muidugi saatejuhtide isiklikud edetabelid!

2017. aastal oli kaks suurt teemat, millel pikemalt peatume. Üks oli kindlasti Battle Royale mängužanr, mille populariseerijaks ja parimaks näiteks on kindlasti PlayerUnknown’s Battlegrounds ja kuskil sabas sörgib ka üllatavalt populaarne Fortnite.

Teised teemaks on hasartkastid, nende kasutamine mängudes ja kuidas siit edasi minna. Lisaks tavapärane aastakokkuvõte PlayStationi ja Xboxi rindelt ning raske on aastat kokku võtta ilma Nintendo ja Switchita.

Nagu iga aasta, siis ka sel aastal ütlevad saatejuhid a välja enda parimad mängud lõppevast aastast ning loetakse ette MKuubis rahvaküsitlusel selgunud Eesti parimad mängud paljudes kategooriates.

Veel

Puhata ja mängida
Puhata ja mängidahttps://xn--puhatajamngida-eib.ee
Tahad teada, mida uut ja põnevat toimub mängumaailmas? Oled väsinud lugemast PC- ja konsoolimängude ingliskeelseid ülevaateid ja tahad kuulda värskeid eestikeelseid hinnanguid? Siis on "Puhata ja mängida" just Sulle!

Hiljutised