Puhata ja mängida – 276 – 01.09.2017

JAGA:


Tundub, et vähemalt selle versiooniga Half-Life 3’st millest me aastate jooksul lugematuid kordi kuulnud oleme, on nüüd kõik. Aga kas see tähendab et kogu see saaga on läbi? Eks aeg näitab.

Räägime veel nii mõnestki Nintendo-uudisest, millest mõni kurvem, mõni oluliselt positiivsem. Raineri ja Reinu suur “sõber” GTAV on oma mitmikmängus šnitti võtmas PUBG’st, aga ilmselt sellest ei piisa, et kumbagi tagasi mängima veenda. Lisaks on varsti väljas ka Microsofti liitreaalsusseadmed, mis loodetavasti ühilduvad ka tuleva XboxOneX’iga.

Rein on ikka veel kinni Battlegroundsi lummuses, kuid Rainer on proovinud remasterit väga kiirest ja lõbusast NeoGeo mängust WindJammers.

Soovituseks on Humble Jumbo Bundle 9, mille üks pakk sisaldab ka varsti lisaosa saavat Warhammer: End Times – Vermintide’i.

Veel

Puhata ja mängida
Puhata ja mängidahttps://xn--puhatajamngida-eib.ee
Tahad teada, mida uut ja põnevat toimub mängumaailmas? Oled väsinud lugemast PC- ja konsoolimängude ingliskeelseid ülevaateid ja tahad kuulda värskeid eestikeelseid hinnanguid? Siis on "Puhata ja mängida" just Sulle!

Hiljutised