Puhata ja mängida – 268 – 07.07.2017

JAGA:


Me tahtsime täna alguses rääkida kõigest muust, aga ikka räägime peamiselt PlayerUnknown´s Battlegroundist. Sest see on lõbus.

Playstation Now ei ole ikka veel Eestis kättesaadav, aga küll on seal nüüd kättesaadaval PS4-mängud ehk neid saad striimida ka arvutisse ja mängida konsooli ennast omamata. Küll aga paneb Sony kinni mängu The Tomorrow Children, mida paar aastat tagasi uhkelt E3-l esitleti. Platinum õrritab meid kahe uue (või siis vana) mänguga ja Cuphead ei tule mitte kunagi PS4-le.

Peale PUBGi räägime ka teistest mängudest, Rein on proovinud Dungeon of the Endlessi ja Martin räägib sellest, et Prey on tegelikult väga hea ja mis mängud on Volume ja Element4l?

Soovituseks on suur allahindlus PSN-is, kus on palju mänge hea hinnaga, ja  Summer Games Done Quick, mis kestab pühapäevani.

Veel

Puhata ja mängida
Puhata ja mängidahttps://xn--puhatajamngida-eib.ee
Tahad teada, mida uut ja põnevat toimub mängumaailmas? Oled väsinud lugemast PC- ja konsoolimängude ingliskeelseid ülevaateid ja tahad kuulda värskeid eestikeelseid hinnanguid? Siis on "Puhata ja mängida" just Sulle!

Hiljutised