Puhata ja mängida – 246 – 03.02.2017

JAGA:


Täna ainult uued mängud, mida me oleme ka mänginud: Rainer ja Resident Evil VII, Martin ja Nioh, Rein ja Ealy Access (Conan Exiles ja Astroneer).

Uudistes räägime aga sellest, et Euroopa Komisjon on lõpuks hakanud tegelema mängude geoblokeeringuga – õigemini selle kaotamisega Euroopa Liidus. The Elder Scrolls Online, mitte eriti populaarne MMO, saab endale Morrowindi-teemalise lisapaki, ehk astub fännidel väga õrnalekohale, kas see aga päästab seda MMO-d? Lisaks tuli kohtuotsus, et Oculuse tehnoloogia on varastatud ja Pillars of Eternity 2 sai ühisrahastatud.

Rainer on mänginud Resident Evil VII PS4 peal ja on siiani nähtuga rahul. Martin on saanud proovida PS4-eksklusiivset märulirollikat Nioh ja see on… raske. Raskem kui Soulsi sarja viimased mängud. Rein aga on PC-maailmas proovinud kahte Steami Early Access mängu Conan Exiles ja Astroneer. Ja ta tegi Thumperi läbi!

Soovituseks on Project Cars, mille saab Humble Bundle´ist pakis koos teiste mängudega umbes 8 euro eest.

Veel

Puhata ja mängida
Puhata ja mängidahttps://xn--puhatajamngida-eib.ee
Tahad teada, mida uut ja põnevat toimub mängumaailmas? Oled väsinud lugemast PC- ja konsoolimängude ingliskeelseid ülevaateid ja tahad kuulda värskeid eestikeelseid hinnanguid? Siis on "Puhata ja mängida" just Sulle!

Hiljutised