Puhata ja mängida – 193 – 22.01.2016

JAGA:


Mortal Kombat Xist tuleb konsoolidele uusversioon uue netikoodiga ja lisategelaste ja puha, aga arvuti peale see kõik millegipärast ei jõua. Ja mis jälle toimub uue Hitmaniga?

Sest, nüüd selgus, et uus Hitman ikkagi on episoodiline, eeltellimused tühistati ja see ei maksa täishinda, vaid jupikaupa ostes veel enamgi. Metal Gear Online tuleb aga lõpuks arvutile välja ja sinna tuleb ka Rise of the Tomb Raider koos värske ja isegi huvitava loopõhise DLC-ga, mille peaosas on kanajalgadel maja slaavi mütoloogiast. Ja Xbox One’ile tuleb külluslikult avatarikraami.

Mängudest räägime täna Starcraft II-st ja sellest, et see ei tööta ülekiirendatud graafikakaartidega, isegi siis, kui seda on teinud tootjad ise. Meil on teemaks kolm värsket mängu: survival horror Resident Evil 0, psühholoogiline majandus-rollikas Darkest Dungeon (mis Reinule ei meeldi, aga kõik kõlab nii, et see on pigem väga hea mäng) ja reaalajastrateegia Homeworld: Deserts of Kharak. Lisaks räägib Rainer enda kogemustest Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 beetaga.

Soovituseks on seekord Humble Bundle’i poe allahindlus.

Veel

Puhata ja mängida
Puhata ja mängidahttps://xn--puhatajamngida-eib.ee
Tahad teada, mida uut ja põnevat toimub mängumaailmas? Oled väsinud lugemast PC- ja konsoolimängude ingliskeelseid ülevaateid ja tahad kuulda värskeid eestikeelseid hinnanguid? Siis on "Puhata ja mängida" just Sulle!

Hiljutised