Puhata ja mängida – 190. saade – 01.01.2016

JAGA:


Täna tõmbame suurejooneliselt koos külalistega mammutsaates joone alla lõppenud aastale, vaatame mängutrende ja kuulutame välja enda lemmikud.

Mis iseloomustas 2015. aastat kui mänguaastat, millised olid trendid ja mis meelde jäi Igaljuhul oli see parem aasta kui 2014, selles oleme kõik ühel meelel. Arutame seda koossaatekõlalistega, kelleks on Sten Kohlmann, Toodz, Jan Pillav ja Joosep Uusväli. Kuulutame välja traditsiooniks saanud saatejuhtide mängutopid ja seda teevad ka meie saatekülalised. Räägime ka sellest, mis meie saatel läks hästi, mis oleks võinud minna paremini ja paotame ka saladuskatet sellelt, mida plaanime teha uuel aastal. Lisaks käib saate taustaks Rocket League’i turniir, kus osavõtjateks saatekülalised ja meie ise. Kuulutame ka välja rahvalemmikud, mille tegime koostöös Meile Meeldib Mängidaga, tulemusi võid näha ka siit.

Soovituseks on ikka Steami talvine väljamüük, hoolimata oma hädadest.

Veel

Puhata ja mängida
Puhata ja mängidahttps://xn--puhatajamngida-eib.ee
Tahad teada, mida uut ja põnevat toimub mängumaailmas? Oled väsinud lugemast PC- ja konsoolimängude ingliskeelseid ülevaateid ja tahad kuulda värskeid eestikeelseid hinnanguid? Siis on "Puhata ja mängida" just Sulle!

Hiljutised