Puhata ja mängida – 184 – 13.11.2015

JAGA:


Just on välja tulnud suur hulk suuri mänge ja me ütleme, kui head need on.

Uudistest proovime see nädal mööda vaadata ja õnneks pole neid palju olnudki. Blizzardi MOBA-FPS Overwatch tuleb peale arvuti välja ka PS4-le ja Xbox One’ile. Blizzardilt on uudiseid veel, näiteks saime teada, et World of Warcrafti lisapakk Legion tuleb suvel ja Activision teeb oma filmistuudio, mis hakkab muuhulgas tegema Call of Duty filme ja sarju.

Kõige tähtsamaks mänguks see nädal on Fallout 4 ja Rein on seda päris palju mänginud, lisaks on tal käsil Call of Duty: Black Ops 3 ja proovinud on ta Samsungi Gear VR virtuaalreaalsuskomplekti. Rainer on mänginud Need for Speedi uut osa, mille nimi on inspireerivalt Need for Speed. Lisaks on ta mänginud veel Halo 5: Guardiansi ja proovinud Steami oma pulti ehk Steam Controllerit. Martin on vahepeal mänginud läbi Soma ja räägib kogemustest.

Soovituseks on seekord The Stanley Parable (3 eurot) ja Grim Fandango Remastered (5 eurot).

Veel

Puhata ja mängida
Puhata ja mängidahttps://xn--puhatajamngida-eib.ee
Tahad teada, mida uut ja põnevat toimub mängumaailmas? Oled väsinud lugemast PC- ja konsoolimängude ingliskeelseid ülevaateid ja tahad kuulda värskeid eestikeelseid hinnanguid? Siis on "Puhata ja mängida" just Sulle!

Hiljutised