Puhata ja mängida – 183 – 06.11.2015

JAGA:


Jan Pillav käis Pariisi mängunädalal kohal ja räägib oma muljetest ja Martin Assassin’s Creed Syndicate’ist.

Uudistes räägime Candy Crushist ja sellest, et Activision ostis nende arendaja Kingi ära. Kui sa aga ostsid Batman Arkham Knighti PC-versiooni, võid enda raha tagasi küsida. Saadud raha eest võid osta hoopis lisapaki mängule, mis tuli välja 16 aastat tagasi ehk Age of Emipres 2-le. Mirror’s Edge Cataclysti ost aga lükkub paar kuud edasi, sest see tuleb välja alles järgmise aasta mais, rääkimata äsja väljakuulutatud Epicu uuest mängust, mille kohta on teada ainult pealkiri.

Peale Assassin’s Creed Syndicate’i räägib Martin veel A Beginner’s Guide’ist ja Jan Tony Hawk Pro Skater 5 õudusest. Rein on aga läbi teinud Witcher 3 lisapaki Hearts of Stone ning panustanud enda aega The Bing of Isaacu lisapaki Afterbirth alla ning strateegiamängu Anno 2205. Rainer räägib veel edasi Carmageddon Reincarnationist ja Alien Isolationist.

Soovituseks on seekord GOGi sügisallahindlus.

Veel

Puhata ja mängida
Puhata ja mängidahttps://xn--puhatajamngida-eib.ee
Tahad teada, mida uut ja põnevat toimub mängumaailmas? Oled väsinud lugemast PC- ja konsoolimängude ingliskeelseid ülevaateid ja tahad kuulda värskeid eestikeelseid hinnanguid? Siis on "Puhata ja mängida" just Sulle!

Hiljutised