Puhata ja mängida – 174 – 04.09.2015

JAGA:


Täna räägime peamiselt kahest uuest suurest mängust, Metal Gear Solid V: The Phantom Panist, mille headuses me ei kahtle, ja Mad Maxist, mille üle puhkeb suur vaidlus.

Uudistes räägime aga kurisoomist ehk Deus Ex: Mankind Divided eeltellimuskampaaniast, lisaks sai Uncharted 4: The Thief’s End endale väljatulekukuupäeva ja XCOM 2 sai uue kuupäeva järgmisesse aastasse. HTC virtuaalreaalsuskomplekt tuleb veel sel aastal limiteeritult müüki ja millalgi on tulemas ka Borderlandsi film.

Mängudest räägime veel peale Metal Gear Solid V ja Mad Maxi lisaks Gear of War Ultimate’ist ehk uusversioonist sarja esimesest osast ja Martin on läbi teinud Until Dawni PS4 peal. Rein räägib veel oma muljetest The Witcher 3-st ja lisaks räägime veel Steami Big Picture uuendusest ja PS4 uuest operatsioonisüsteemist 3.00, mida oleme ka proovida saanud.

Soovituseks on seekord Humble Bundle’i Tom Clancy kraam.

Veel

Puhata ja mängida
Puhata ja mängidahttps://xn--puhatajamngida-eib.ee
Tahad teada, mida uut ja põnevat toimub mängumaailmas? Oled väsinud lugemast PC- ja konsoolimängude ingliskeelseid ülevaateid ja tahad kuulda värskeid eestikeelseid hinnanguid? Siis on "Puhata ja mängida" just Sulle!

Hiljutised