Puhata ja mängida – 164 – 06.26.2016

JAGA:


Kui plaanisid mängida Batman: Arkham Knighti PC’l, siis täna räägivad Rein ja Rainer pikalt, miks tuleks natuke oodata. Ja lausa, et miks seda hetkel Steamist ostagi ei saa.

Katkised ja küsitavaid valikuid teinud mängud on tänases saates läbiv teema. Bungie Destiny lisapakk on kallis, ning kui sa ei soovi mängu uuesti osta, pead maksma veel rohkem ning mõne asja saamiseks omakorda veel või jooma kohutavat energiajooki. See viimane otsus on muidugi Destiny veel suuremaks naerualuseks seadnud. Driveclub tuli välja katkisena, kuid liimis killud kokku ning ammulubatud tasuta versioon on lõpuks allalaetav. Project Cars tuli välja… katkisena, kuid juba kuulutati välja teine osa. Käivad ka kõlakad, et ZombiU tuleb teistele platvormidele ja räägime natuke mõnest asjast mis veel E3’l silma jäi.

Rein on vahpeal mänginud tasuta tulistamist nimega Dirty Bomb, millle taga legendaarse Enemy Territory tegijad ning ellujäämissimulaatorit nimega The Sunless Sea. Rainer võttis ette Tales From The Borderlandsi uue osa, räägib miks Carmageddon: Reincarnation on väärt ühte punkti ja natuke, nagu ilmselt ka veel nii mõnigi saade, tuleb juttu The Witcher 3st.

Veel

Puhata ja mängida
Puhata ja mängidahttps://xn--puhatajamngida-eib.ee
Tahad teada, mida uut ja põnevat toimub mängumaailmas? Oled väsinud lugemast PC- ja konsoolimängude ingliskeelseid ülevaateid ja tahad kuulda värskeid eestikeelseid hinnanguid? Siis on "Puhata ja mängida" just Sulle!

Hiljutised