episood 26 – Egon Nemtsov, mina ja Rude Rats elustiil

JAGA:


Juuksed, habemed, tätoveeringud, viski ja bluus. Juuste -ja habemeajamissalong Rude Rats on tõeline mehekoobas ja tänu õnnelikule juhusele leidsin ennast ühel hetkel just sealt. Istusin ootediivanil ja silmitsesin virna laotud Maaja ajakirju. Andsin kiusatusele järele ja võtsin ühe. Kuidagi peab ju aega parajaks tegema. Siis oli minu kord letti astuda. Biker’i välimusega mees viskas mulle juuksurilina ümber ja vaatas läbi peegli otsa: „Sul on hea pea, kuradi hea pea, mida lõigata“. Komplimendid teevad mind kohmetuks. Tänasin kohmetult. Siis algas lõikus. Käärid liikusid mööda mu kukalt üles-alla, nagu liigub Jamie Oliveri nuga salativalmistamisel.
Kõlarites ohkas käriseva häälega bluusilaulja, mehed vestlesid, kitarr ragises, keegi hõikas: „Kes viskit soovib!?“… Kõik oli vanakool ja mõjus samas nii värskelt. Istusin ja mõtlesin, et neid mehi juuksuriks nimetada oleks nagu öelda Harley Davidsoni kohta ratas.
Saatekülaliseks on Rude Ratsi barbershop’i Egon Nemtsov. Noor talendikas mees, kes pani 2018. Eesti Barberite meistrivõistlusel kinni esimese koha. „Mulle ei meeldi tegelikult võistelda, lihtsalt proovisin,“ ütles Egon ise.
Räägime Egoniga mõistagi juustest, habemetest, barberiks olemisest ja saamisest, vanakoolist, rockabilly’st, viskist, bluusist ja Isoveri villa vahel magamisest.
Saan lõpuks ära küsida ka enda jaoks ääretult põletava küsimuse: kas juuksuritoolis rääkimine siis segab lõikajat või ei sega!?
Hüva kuulamist, sõbrad!

Veel

POSITIIVNE mÜRK PODCAST
POSITIIVNE mÜRK PODCAST
aated, mida on raske raamidesse suruda. Toetavad: Spotify, iTunes, Google Play. Saates avaldatud vaated, teave või arvamused on ainult osalevate inimeste vaated, teave või arvamused!

Populaarsed

Hiljutised