episood 22 – HELiSEGADUS PODCAST: Kuidas kuulata sarimõrvarit

JAGA:


Sõbrad! Lubage selgitada.
Positiivne Mürk Podcasti formaat on tavaliselt klassikaline: mina, saatekülaline ja teema. Selle kõrvalt aga nokitsen vaikselt ka värskema projekti kallal nimega Helisegadus Podcast. Selles formaadis võtan ühe konkreetse loo või teema ning üritan end sellest filosoofiliselt läbi närida.
Head kuulamist!

Enamik on kuulnud midagi Charles Mansonist. Ka mina olin. Aga siis, kui hakkasin tema eluloos kahlama, sain aru, et see midagi oli tõesti ainult midagi.
Mansoni elu oli nagu täiusliku krimifilmi stsenaarium. Sinna kuulusid seks, narkootikumid, suvi, maanteeseiklused, naised ja jõhkrad mõrvad. See on sedalaadi lugu, mis röövib tähelepanu ja paneb kätt popkornikarpi unustama. Mansoni lugu on ka sedalaadi lugu, mis tekitab ebameeldivat hirmu, kahtlusi ja segadust. Selle mehe olemuses elas mingi seletamatu šamaanlik kurat. Või vähemalt oli ta väga osav selle illusiooni tekitamises.
Charles Manson oli Ameerika luupainaja. Ta oli kultusliider, kelle järgijad sooritasid aastal 1969 ajalukku läinud mõrvad. Aga enne mõrvu oli Charles Manson pikajuukseline hipi, kes tinistas kitarri ja unistas muusikukarjäärist. Tema malbe hääl ja kitarr on salvestatud plaatidele ja ripub kõigile kättesaadavas kauguses.
Järgnevas episoodis: armastuse suvi, tapvalt hea muusika ja kuidas kuulata sarimõrvarit.
 

Veel

POSITIIVNE mÜRK PODCAST
POSITIIVNE mÜRK PODCAST
aated, mida on raske raamidesse suruda. Toetavad: Spotify, iTunes, Google Play. Saates avaldatud vaated, teave või arvamused on ainult osalevate inimeste vaated, teave või arvamused!

Hiljutised