episood 20 – Mari-Liis, mina ja fookus

JAGA:


Sõbrad!
Mari-Liis on punapea. Ta on ka kirjanik ja luuletaja. Aga ta pole luuletaja kuvand põhikooli kohustusliku kirjanduse raamatutest. Mari-Liis on selline luuletaja, keda teismelised poisid käsipõsakil kuulaksid. Ma ei ole enam teismeline, kuid kui teda esimest korda esinemas nägin, olin hetkega lummatud. Aga hingake kergendatult, sõbrad, me ei räägi luuletamisest.
Juttu tuleb hoopis sellest, miks nii paljud meist kannatavad suutmatuse käes midagi ära teha! Selles mõttes, et õppida kitarr selgeks, kirjutada raamat, ehitada oma kohvi ja roosade sõõrikute kiosk.
Me oleme küllastunud innustavatest tsitaatidest ja eeskujudest, aga puuduv kild tundub olevat fookus. Puuduv kild on reaalselt millegi ära tegemine.
Mari-Liis räägib põnevast raamatust pealkirjaga „Daily Rituals“, mille autor pani kaante vahele terve hunniku tuntud inimeste rutiine ja inspiratsiooniallikaid, ning mina räägin sellest, kuidas ma enda lödiseva kehaga igapäevaseid võitluseid pean.
www.cerberusandpetrichor.blogspot.com
Head kuulamist!

Veel

POSITIIVNE mÜRK PODCAST
POSITIIVNE mÜRK PODCAST
aated, mida on raske raamidesse suruda. Toetavad: Spotify, iTunes, Google Play. Saates avaldatud vaated, teave või arvamused on ainult osalevate inimeste vaated, teave või arvamused!

Hiljutised