#36 Loovus – mis see on ja kuidas enda jaoks tööle panna? / NOORSOOTÖÖ NÄDALA ERIEPISOOD

JAGA:


Selle aasta noorsootöö nädal keskendub loovusele – mis selle mõiste taga aga peitub ning kuidas see enda jaoks tööle panna? Episoodis läheneme teemale noortega töötavate spetsialistide vaatenurgast. Kuidas loovust maksimaalselt enda ja teiste enesearengus ära kasutada ning kas saame seda kõike teadlikult arendada? Kuidas loovate ideede valguses noorsootöötajana noori mitte üle koormata ning kuidas tuua välja noorte kaasamisel nende potentsiaal?

Saates külas ajuteadlane Jaan Aru ja noorsootöötaja Anneli Meisterson. Külalistega vestleb Teeviit vabatahtlik Grete Kull.

Kui soovid Teeviida tegemistega rohkem kursis olla, siis külasta meid Facebookis, Instagramis ja TikTokis.

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“.

Veel

Podcast Teeviit Tulevikku
Podcast Teeviit Tulevikkuhttps://www.teeviit.ee/
Tere tulemast kuulama podcastide sarja “Teeviit tulevikku!”, mille toob teieni noorteinfoportaal Teeviit. Saadetes jagame noortele olulist ja vajaliku infot iga noore jaoks lihtsasti kättesaadaval viisil. Kui soovid meie tegemistega rohkem kursis olla, siis viska pilk peale meie kodulehele www.teeviit.ee või külasta meid Facebookis ja Instagramis. Teeviit podcastid valmivad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Haridus- ja Noorteameti ja Euroopa Sotsiaalfondi toel ning on rahastatud „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ programmi raames.

Hiljutised