#23 minu hääl kogukonnas: “Muutus algab meist endist”

JAGA:


Saates on külas Üliõpilaskonna sihtasutuse tegevjuht Ele Laks ja Üliõpilaskonna sihtasutuse personalitiimi liige Triin Jürimäe. Saates räägitakse millised on noorte võimalused muutusi ellu kutsuda nii kogukonnas kui ka üldisemalt ühiskonnas. Üheskoos vaadatakse tulevikku, milliseks muutub noorte roll muutuste elluviimisel. Külalistega vestleb Kristina Laurits.

Saates räägime:
– Mis on ÜKSA? Mis on OLE ROHKEM?
– Mida tähendab noorte osalus?
– Millised võimalused on noorel muutusi ellu kutsuda?
– Soovitused, kuidas edukalt muutusi ellu viia

Juhul kui soovid ka edaspidi saada infot Teeviit tegemiste kohta ja värskemate podcastide kohta, siis liitu infokirjaga: www.teeviit.ee/liitu-infokirjaga/

Kui soovid Teeviida tegemistega rohkem kursis olla, siis külasta meid Facebookis ja Instagramis.

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Veel

Podcast Teeviit Tulevikku
Podcast Teeviit Tulevikkuhttps://www.teeviit.ee/
Tere tulemast kuulama podcastide sarja “Teeviit tulevikku!”, mille toob teieni noorteinfoportaal Teeviit. Saadetes jagame noortele olulist ja vajaliku infot iga noore jaoks lihtsasti kättesaadaval viisil. Kui soovid meie tegemistega rohkem kursis olla, siis viska pilk peale meie kodulehele www.teeviit.ee või külasta meid Facebookis ja Instagramis. Teeviit podcastid valmivad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Haridus- ja Noorteameti ja Euroopa Sotsiaalfondi toel ning on rahastatud „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ programmi raames.

Populaarsed

Hiljutised