95. saade: Van Dijki ja Maguire'i võrdlemine peabki Manchester Unitedi fännid nutma ajama

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 95. ehk pühadejärgne osa vaagib jõulujalgpalli ja seal nähtu üle. Muuhulgas kinnitas see Manchester Unitedi fännide ahastuse reaalsust, kui nad mõtlevad, et Virgil van Dijk ja Harry Maguire on vähemalt hinnasildi poolest võrdväärne kaup.

Saate alguses räägivad Soccernet.ee ajakirjanikud oma jõulude ja jalgpalli suhtest, misjärel sukeldume Inglismaal toimuvasse. Arsenal tõstis pead – mis juhtus Chelseaga ning mis saab punavalgete staaridest? Big Sam tuli pauguga ja Liverpool ei pannudki tabeli tipus teiste eest putku. Kas Jose Mourinho varalaekas on veel kavalusi, et mõõnast välja tulla? Miks ta kurnab oma suurimaid staare? Räägime ka Leicester City kavalusest, mis neid järjepanu toidab. Samuti Manchester Unitedi tänasest reaalsusest, halbadest valikutest ja truudest sõduritest.

Saate teises pooles keskendume Thomas Tucheli teekonna veidrale lõpule PSG-s. Kas prantslased otsivad ise meelega pidevalt skandaale ja intriigi? Kuidas on muutunud ajas nõudmised tänapäeva tipptreeneritele? Kas treener peab olema treener või hoopis poliitik, suhtekorraldaja või keegi kolmas? Võrdlused tulevad Eesti jalgpallist ja koondise treeneritest.

Saate tegid Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Kristjan Jaak Kangur.

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised