242. saade: Kuidas edasi? Kas Häberliga või Häberlita?

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu „Pikk ette (ja ise järele)“ 242. saade on pühendatud Eesti meeste A-koondise tegemistele. EM-valiktsükkel sai oma punkti üheainsa punktiga. Miks läks nii ja kuidas edasi? Saate tegid Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Markus Jürgenson.

Novembrikuised mängud tõid Eesti koondisesse palju värsket verd. Oliver Jürgens debüteeris, Martin Vetkal tõestas oma võimeid, Karl Jakob Hein koos Maksim Paskotšiga on juba võtmerollidesse tõusnud. Kas see kõik annab põhjust olla optimistlik?

Eesti kaotas nii Austriale kui Rootsile 0:2, ent platsilt vastu vaadanud pilt erines päris palju. Miks? Kuidas on Eesti eelnevalt august välja tirinud Thomas Häberli jõudnud nüüd ise olukorda, kus võistkond ei löö väravaid, samas ei suuda vastaseid takistada seda tegemast?

Peatreener Häberlil on aasta lepingut järel – kas jätkata tuleks temaga või temata? Mida mõeldakse alaliidus? Märtsis terendab ajaloo võib-olla üks suuremaid võimalusi ning see on oluline kaalukeel.

Saate lõpus vastame ka kuulajate küsimustele ja vaatame otsa sellele, mis on jalgpalliväljal meeste A-koondise väliselt toimunud ja ees ootab.

Saatekava:
00:00 Jürgensoni filmisoovitus
05:30 Koondis ja noored
26:00 Mängulised nüansid
32:40 Eesti olukord
46:00 Thomas Häberli
01:10:30 Küsimused-vastused
01:13:10 Karikavõistlused ja muu vutt

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised