240. saade: Jätke ringkaitse, sellega austust ei võida

JAGA:


“Pikk ette (ja ise järele)” elab sarnaselt kogu Eesti jalgpallikogukonnale Premium liiga viimase vooru ootuses. Kellel kui head šansid on? Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Markus Jürgenson ja Ott Järvela.

Premium liiga hooaja eelviimase nädalaga ja kahe vooruga sai selgeks see, et selgeks ei saanud mitte midagi. Tiitli jagavad viimases voorus ikka Flora ja Levadia, ehkki florakad olid meistrikarika enda kätte saamisest vähem kui kahe minuti kaugusel. Aga siis tuli, nägi ja võitis väravamasin Bourama Fomba, kes võtab äkki Konstantin Vassiljevilt ka hooaja parima mängija tiitli?

Levadia ja Vapruse kohtumises aset leidnud käega mängu olukorda on lahatud juba nii- ja naapidi. Otsusega, nagu hiljem selgus, panid kohtunikud puusse niikuinii, aga et viimaste vastuoluliste juhtumite järel on tõmbutud ringkaitsesse ja eksinud vilemehi pole vähemalt väikesele pausile saadetud, rikub tõsiseltvõetavust ja mainet.

Kaljul läks medal käest, Kalevil on aga endiselt elu võimalus see Paidelt endale näpata. Kumb on tõenäolisem, kas Kalju võit Flora üle või Kalevi kaotus Transile? Ning kuidas hinnata Vapruse võimalusi esinelikusse kerkida?

Ka tabeli kaks viimast ehk Tammeka ja Harju selgitavad suures lõppmängus, kumb jääb püsima. Objektiivsed asjaolud peaksid soosima justkui tartlasi, aga viimaste kuude mängupilt ja sisetunne pigem Harjut.

Saatekava:

00:00 Närvid ja emotsioonid
10:00 Kohtunike suur bläkk
25:00 Derbi
43:00 Paide ja Kalju
57:00 Kalevi elu šanss
01:00:00 Punaste võtmisest
01:05:00 Harju või Tammeka?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised