239. saade: Farsile Tartus peavad järgnema vilistamiskeelud

JAGA:


“Pikk ette (ja ise järele)” lahkab Premium liiga viimast põnevat vooru, kus enim kõneainet põhjustasid paraku hoopis kohtunikud. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Kalju üllatas Levadiat ja tõusis tagasi pronksimängu. Kus Levadia puusse pani? Flora tuli seevastu Paide vastu raskest seisust välja ja haaras tiitliheitluses trumbid enda kätte. Raskel hetkel tõusis meeskonna vedajaks Konstantin Vassiljev.

Tammeka ja Kalevi puhul olnuks muidu põhiteema see, kuidas tartlased endale seitse väravat lüüa lasid, aga hoopis huvitavama asjaga said hakkama kohtunikud, kes mängu mitmeks minutiks seisma panid. Kas see, kui publikust abikohtunikule solvanguid hüütakse, on kohtumise peatamist väärt? Ja kuidas peaks tribüünil käituma üks klubijuht?

Vaprus ja Harju tegid viigi, mis sobis rohkem Harjle. Kuressaare lõpetas aga Transi vastu võidupõua. Samas – miks vaadati ilmselget penaltit neli minutit? Küsimusi tekitab ka viimases “Videokohtunikus” nähtud Harju-Flora kohtumine, kus väljakul eksiti olulistes olukordades lausa kolm korda.

Alanud nädal võib anda tiitli ühele klubile, jätta selle teisele või lükata sootuks kõik viimasele voorule. Millised on protsendid, et läheb nii, naa või kolmandat moodi?

Naiste koondis alistas võõrsil Armeenia ja asub seda nüüd kodus teistkordseltki tegema. Kas jääda kahe jalaga maa peale või tunda rõõmu, et vähemalt kellelgi hästi läheb?

Saatekava:

00:00 Järvela is back!
05:30 Kalju–Levadia
20:30 Flora–Paide
38:00 Tammeka-Kalev ja mänguseisak
57:30 Vaprus – Harju
01:00:00 Kure–Trans
01:10:00 Mida toob uus nädal?
01:16:30 Naiste koondis

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised