236. saade: Nõiajaht või valus õppetund? Mida Venemaa-skandaal Eesti jalgpallile näitas?

JAGA:


Eesti Jalgpalli Liit hüppas Venemaa-teemaliste sõnavõttudega kahe jalaga ämbrisse, aga suutis nädal hiljem sealt siiski välja ronida. Mida sellest segadusest õppida? Lisaks räägib “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood koondise koosseisust ja Premium liiga tormisest voorust. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Markus Jürgenson.

Tähelepanu, meie seas on värske maratoonar! Jürgensoni saavutus on kahtlemata kõva, aga protokollist leiab veel kõvemaid. Mida arvavad aga Elissaar ja Kangur, kui neile järgmisel aastal osalemisvõimalust pakkuda?

Miks ei saanud Eesti Jalgpalli Liit ikkagi kohe otsesõnu välja öeldud, et Venemaaga me ei mängi? Jama on nüüdseks loodetavasti selja taha jäetud, kuid õppematerjali jagub kuhjaga. Kas Aivar Pohlaku persoon määrab Eesti jalgpallis liiga palju? Kui kauaks tekitatud mainekahju õhku hõljuma jääb?

Eesti koondist ootab ees tähtis valikmäng Aserbaidžaaniga. Kes asendab kaitses mängukeeldu kandvat Karol Metsa, mida arvata Oliver Jürgensi juhtumist ja kui hea on ikkagi Rasmus Peetsoni löögijalg?

Saate lõpuks vaatame tagasi hullu ilmaga peetud Premium liiga voorule, kust pikima kõrre tõmbas Paide Linnameeskond ja kõige valusama kaotuse sai Tallinna Kalev. Ning lugejaküsimuste osas anname välja ausa lubaduse!

Saatekava:

00:00 Maratonijutud
08:30 EJL juhatus ja Aivar Pohlak
29:30 Koondise nimekiri
01:02:30 Premium liiga
01:10:20 Lugejaküsimused

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised