233. saade: Mis on lahti Eesti koondisega?

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu „Pikk ette (ja ise järele)“ 233. saade saade keskendub Eesti koondise nigelale seisule. Mis on valesti? Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Markus Jürgenson.

Kuigi mitmed Eesti koondislased paistsid nädalavahetusel piiri taga silma vägevate tegudega, läks nädala alguses Eesti valikmäng Belgiaga totaalselt untsu. Kas tunti hirmu, oli suhtumine vale, mindi alt taktikaliselt või ongi tõesti tasemevahe lihtsalt sedavõrd vältimatu?

Eesti U21 koondis demonstreeris head meelelaadi ja neilt oleks ka A-koondisel palju õppida. Kas kehvades tulemustes on süüdi mängijad, treener või keegi kolmas? Ehk on tegu hoopis normaalse tagasilöögiga, millele järgnevad suured teod ja EM-pileti peale mängimine?

Koondise ja Eesti jalgpalli üldise seisu hindamise järel liigume koduse liiga juurde. Nõmme Kaljule tehti suures lahingus Flora vastu liiga. Paide sai Ivan Stojkovici käe all esimese liigakaotuse. Pärnu Vaprus liigub Euroopa suunas. Kalev murdis needused ja Harjule terendab väljalangemine. Aga mida need kohtunikud siis ikkagi tegid?

„Pikk ette (ja ise järele)“ rekordpikas saates tuleb juttu kõigest sellest, aga veel paljust muustki. Head kuulamist!

Saatekava:
00:00 Uputab!
06:30 Eestlased võõrsil
08:00 Mis juhtus Belgias ja mis on valesti Eesti jalkas?
1:00:00 Aivar Pohlak (tuleb teemaks ka varem)
1:04:00 Kaljule tehti liiga
1:14:30 Fomba tassib Levadiat
1:22:30 Kas Vaprusel on midagi tõestada?
1:30:10 Kalevi esimene koduvõit
1:33:10 Maksimkini punane ja Eesti kohtunikud
1:41:11 Petturid said keelud

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised