231. saade: Currol on eetika ja reeglid sama sassis kui Kaja Kallasel

JAGA:


Soccernet.ee taskuhääling “Pikk ette (ja ise järele)” võtab kokku tulise derbi, kus Flora ja Levadia leppisid 2:2 viiki. Derbi oli selline nagu üks derbi peab olema ehk näha sai nii ilusaid väravaid, punast kaarti, jõulisi duelle kui ka kuhjaga emotsioone. Saate lõpus häälestume aga tasapisi juba koondiselainele, sest ees ootavad mängud Rootsi ja Belgiaga. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Markus Jürgenson.

Olles alustuseks fikseerinud, et NOËP- kontserdi järel on Lilleküla muru üllatavalt heas korras, läheme nädalavahetuse põhiteema juurde. Kas Levadia väärinuks derbist võitu ja Flora peab end õnnelikuks pidama, et punkt kätte saadi? Curro Torres saadeti Kadriorus juba varakult tribüünile puhkama, aga kuidas siis on – kas Eesti kohtunikud on tõesti rumalad või peaks kuumavereline juhendaja siiski suutma oma käitumist paremini kontrollida?

Paide võitis Kaljut ja pronksikohta veel enda kätte ei saanud, aga püsib konkurentsis. Kiidame endale kindlaks jäänud kohtunikku ja Paide distsiplineeritust, laita saab aga Kalju ründaja Promise David. Kas Tarmo Kink peaks minema mehele võimaluste realiseerimist õpetama?

Pärnu Vapruse ja Harju Laagri kohtumises hoidis keskjoone kandist löödud väravate traditsiooni au sees Henri Välja, kelle puhul võib enim rõõmustada selle üle, et ta Pärnusse laenatuna nüüd jälle mängida saab. Ilusal kombel tegi skoori ka Transi noor poolkaitsja Maksim Maksimkin.

Rahvaliigas tehti sigadust ja saate teinud kolmiku sõnum on sellest tulenevalt ühene – ärge tegelege lollustega, mis võivad tulevikus karmilt kätte maksta! Rootsit võõrustama valmistuv Eesti koondis kogunes ja nagu ikka – mõni jäi nimekirjast välja, mõni mahtus esmakordselt sisse. Kellel on põhjust kulmu kergitada ja mida Rootsi-mängust oodata?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised