180. saade: Euroopat vallutanud Paide juht Pruuli müükidest, täiendustest, rahast ja plaanidest

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 180. saade on tavapärasest erilisem. Sedapuhku on Kasper Elissaarel ja Ott Järvelal külas Paide Linnameeskonna tegevjuht Jaanus Pruuli, kellega piilutakse klubi euroedu telgitagustesse, aga vaadatakse ka tulevikku.

Saadet alustame juttudega möödunud Premium liiga voorust. Miks kaotas Flora Transile punkte ja millest neil tänavu napib? Kas tiitliheitlus Levadiaga äratati ellu (alates 10:45)? Räägime ka teistest. Kuidas vaatab Pruuli konkurentide tegemistele?

Alates 19:00 suundume Paide tegemiste juurde. Pühapäeval lepiti kodus viiki Kuressaarega, kellele on punkte kaotatud varemgi. Oli see europohmell või miskit muud? Kuidas kavatsetakse täita Henri Anieri saapad?

Alates 22:52 läheme Paide euromängude, nende kaadritaguste ning klubi olevikku ja tulevikku puudutavate teemade juurde.

Milliseid väljakutseid pakkusid euromängud organisatsioonile? Millised olid kokkupuuted vastastega? Kui suur summa UEFA-lt teenitud 850 000 eurost on juba kulutatud ning millele? Deabeas müüakse välismaale. Kas ja kes on lähiajal veel minemas? Kust, kuidas ja kuhu tulevad täiendused? Kui suure osa eelarvest moodustavad üleminekuga teenitavad summad?

Kuidas on välismaalt klubisse meelitatud Ragnar Klavan, Henri Anier, Siim Luts ja Mihkel Aksalu? Milliseid nõudmisi sellise kaliibriga mängijate hoidmine endas kätkeb? Mis nõksuga saadi endale Sten Jakob Viidas ja varasemalt teised noored kohalikud talendid?

Mis seisus on Paides jalgpallihalli ja uue staadioni ehitamine? Miks on oluline oma baas? Juttu tuleb kõigest sellest, aga ka karikavõidu mõjust klubile, Karel Voolaidi usaldamisest ja veel paljust muust.

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised