177. saade: Paide väärib juba praegu aplausi, aga Levadiat ähvardab katastroof number kaks

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa keskendub Paide väärt viigile ja Levadia murettekitavale kaotusele Konverentsiliigas. Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Kris Ilves ja Ott Järvela.

Paide tegi võõrsil Ararat-Armeniaga 0:0 viigi, mis loob kordusmänguks hea pinnase edasipääsu jahtimiseks. Kohtumine kinnitas, et Paide trumpideks on tänavu eurosarjas pikk pink, nooruse ja kogemuste tasakaal ning Karel Voolaidi treeneritarkus (alates 2:45).

Kehvemini läks FCI Levadial, kes tuleb Maltalt tagasi Hiberniansilt saadud 2:3 kaotusega. Mis läks valesti, mis võinuks minna veel hullemini ja mida võib lugeda positiivseks? Mis võib ka kordusmängus osutuda Eesti meistri Achilleuse kannaks (alates 16:35)?

Levadia poolkaitsja Bogdan Vaštšuk sõlmis lepingu Poola kõrgliigaklubi Mieleci Staliga. Koduses liigas vahetasid aga Flora ja Kuressaare väravavahte, kui Kristen Lapa naasis Flora ridadesse ning vastupidises suunas liikus Ingmar Krister Paplavskis. Mida nendest tehingutest arvata (alates 24:30)?

Tänavune karikaloos tõi 1/16 finaalidesse ühe eriti magusa paari, sest vastamisi lähevad Levadia ja Nõmme Kalju. Kas äsja Transi vastu kuuest võimalikust punktist vaid ühe saanud Kalju peab hakkama eurokohtade osas muretsema (alates 34:00)?

Inglismaal toimuv naiste EM-finaalturniir on jõudnud otsustavasse faasi, sest selgeks on saanud neli poolfinalisti. Mis ühendas veerandfinaalmänge, keda pidada poolfinaalides soosikuteks ja millise mulje on senine turniir jätnud (alates 46:00)?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised