175. saade: Parimat võimalikku relva kasutanud Voolaid tegi kriitikute laterdamisele lõpu

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa keskendub Paide Linnameeskonna ja FC Flora edukatele avalöökidele Konverentsiliigas. Paide alistas võõrsil Tbilisi Dinamo ja Flora oli kodus parem SJK-st, ent kuidas hinnata enne kordusmänge mõlema edasipääsuvõimalusi? Saate tegid Kasper Elissaar, Laura Jaansen ja Kristjan Jaak Kangur.

Millega Paide Gruusias üllatas ja mida oligi neilt põhjust oodata? Miks saab öelda, et Karel Voolaid pani kriitikute suud kinni? Mida kuulsusrikka ajalooga Dinamo endast praegu kujutab? Kas kordusmängus tuleks minna seisu hoidma või ise ründama? Sellest kõigest räägime alates saate algusest.

Flora võitis SJK-d 1:0, aga soomlased näisid veelgi haavatavamad. Mis on Flora tänavuse hooaja suurim võimalik komistuskivi ning ühendab neid ühtlasi Paidega (alates 17:40)?

Premium liiga lõppenud nädala suurim üllatus oli Tammeka peatreeneri Miguel Santose ametist lahkumine. Mida sellest arvata ja kuidas Tammeka senist käekäiku portugallase juhtimisel hinnata? Kas Marti Pähn on uueks peatreeneriks hea valik (alates 29:50)?

Nädalavahetusel peeti järele ka üks liigamäng, kus Pärnu Vaprus andis käest 3:1 eduseisu ja kaotas 3:5 Narva Transile. Mida selline mängu käik mõlema meeskonna kohta näitas (alates 36:25)?

Inglismaal on täishoo sisse saanud naiste Euroopa Meistrivõistluste finaalturniir. Mida on senised mängud näidanud, millised lood teevad turniiri ägedaks ja millised on olnud senised üllatused (alates 46:40)?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised