173. saade: Topeltpiinlik pakk jätab Levadiale lunastuseks siiski võimaluse, aga hirmu ei tohi karta

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa võtab eeskätt luubi alla Eesti meistri FCI Levadia suure ja valusa kaotuse Meistrite liigas. Kuidas läks nii, et Islandi meistrilt Vikingurilt tuli vastu võtta koguni 1:6 kaotus? Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Ott Järvela ja Martti Kallas.

Kas Levadia kartis kaotust nii väga, et läks hoolimata kiirest juhtväravast islandlaste vastu krampi (alates 3:00)? Miks vedasid alt meeskonna eeldatavad liidrid? Ometigi ei saa eurohooaega veel ebaõnnestunuks lugeda, kuid milliseid vigu tuleb järgmises ringis Hiberniansi või Shamrock Roversi vastu kindlasti vältida?

Pauk oli valus ka rahaliselt, ehkki Eesti meistrina on Levadiale kindlustatud arvestavad auhinnarahad (alates 14:30). Kui palju on teenitud palju ja mis olnuks võimalused siis, kui oleks õnnestunud järgmises ringis Malmölt mõõtu võtta?

Viimastel kuudel on Levadia vahepeal ülipikana tundunud pink kõvasti lühenenud. Kas suvises aknas tuleks teha täiendusi (alates 25:00)?

Vahetult enne euromängu lahkus klubist Frank Liivak, kes kolis Iirimaale Sligo Roversi ridadesse (alates 30:00). Kuidas muutub selle tulemusena Levadia seis ning mil moel võib Liivaku käik mõjutada tema võimalusi taas Eesti koondisesse murda?

Kogenud Eesti koondislaste kolmik ehk Enar Jääger, Aleksandr Dmitrijev ja Dmitri Kruglov saab viimaks kauaoodatud lahkumismängu (alates 40:00). Millega on need kolm meest end saatejuhtide mällu kirjutanud?

Trio lahkumismäng toimub senistega võrreldes teistsuguses kuues. Kas peaks seda võtma kui traditsioonide katkemist või uute algust (alates 49:00)? Ning miks on koondisest rääkides õhus oht, et Balti turniir ei mahu enam võistluskalendrisse (alates 55:00)?

Saate lõpetuseks kaalume Eesti naiste koondise võimalusi valikmängus Kasahstaniga. Naised vajavad hädasti õnnestumist ja antud mäng pakub selleks head võimalust (alates 57:00).

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised