169. saade: Topeltvalus mälestus ja uus reaalsus sunnivad kohustuslikule võidule

JAGA:


Värske “Pikk ette (ja ise järele)” episood sättis sedapuhku fookuse Eesti koondise tegemistele. Ees ootab ajalooline lahing Argentinaga, ent eelnevalt on topeltvalusa mälestuse ja uue reaalsuse tõttu vaja kindlat ning kohustuslikku võitu. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Saadet alustame juttudega eesootavast maavõistlusest Argentinaga. Kuidas selleni jõuti, millistes tingimustes see toimub, mida oodata ning kas näeme ka Lionel Messit? Vastused kõlasid kõikidele küsimuse osadele. Milliseks kujuneb mäng ise? Seda saab vaadata pühapäeval Viaplay vahendusel.

Alates 21:15 läheme neljapäevase San Marino kohtumise juurde. Ajalugu hoiab meeles topeltvalusat mälestust. Kevadine koperdamine ja D-liigasse kukkumine nõuab Eestilt seisuse taastamiseks kohustuslikku võitu. Kiruda ja vanduda võib, ent nüüd on vaja tegusid teha. Vaatame ka laiemalt otsa Rahvuste liigas eesootavale ehk Malta nüüd nii saast ka ei ole!

Alates 28:33 läheme koondise koosseisu juurde. Kas ja mis tekitas küsimusi? Kas on üldse vahet, kes on kolmas väravavaht või viies ründaja?

Alates 38:10 suundume Premium liiga juurde. Esimeseks teemaks kirgi kütnud Tallinna derbi. Alates 45:20 räägime Kalju – Paide duellist, alates 50:00 on jutuks Kuressaare ja Tammeka, alates 52:50 Kalev, Legion, Vaprus ja Trans ning Premium liiga edasilükkamised.

Saate lõpetame alates 55:55 Meistrite liiga finaaliga, mis läks lokkava korralageduse tõttu aeglaselt käima, ent sai mõneti ettearvatava lõpu. UEFA maneerid neile au ei tee.

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised