133. saade: Flora kinnitas enda parketikõlbulikkust ja Kalju langemist suurte seast

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värskeim osa võttis luubi alla nii Flora ajaloolise esimese mängu eurosarja alagrupis kui ka koduse Premium liiga põnevad sündmused. Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Kris Ilves ja Heiti Heli.

Flora vandus Konverentsiliiga alagrupis 0:1 alla belglaste Gentile, saades mängust ainest nii mõtisklusteks, muretsemiseks kui ka enesekindluseks. Kas selle kohtumise järel on lõplikult selge, et Eesti meisterklubi saab eurotasemel alagrupis mängimisega kenasti hakkama?

Premium liigas sai Flora kindlalt jagu Nõmme Kaljust, tuues taas eredalt päevavalgele tõsiasja, et Kaljust pole tänavuse hooaja kokkuvõttes Eesti tippklubidele vastast. Kas võime öelda, et suurest nelikust ongi alles jäänud suur kolmik, kui tiitlikaitsja vastu erakordselt ilmetult tegutsenud Kalju peab medalite püüdmise asemel hakkama hoopis neljandat kohta kaitsma?

Kui Flora võitu on raske üllatuseks pidada, siis neid sündis viimases voorus ikkagi. Mida tõestas Kuressaare ülisuur võit Pärnu üle ja kas saame seejuures jällegi rääkida tõrvatilgast kohtunike meepotis? Miks on Tammeka endiselt nii õnnetu, mida peab parandama Viljandi Tulevik ja mis annab lootust Legionile?

Saate lõpuosas heidame pilgu välismaal mängivate eestlate tegemistele. Mattias Käit kolis Norrasse ja Karl Jakob Hein jääb vähemalt praegu Londonisse, Oliver Jürgens kuulus aga noorte Meistrite liigas Milano Interi algkoosseisu. Head kuulamist!

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised