109. saade: Levadia mehed tahavad koondisesse? Kaks kuud on aega tõestada

JAGA:

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värskes osas on luubi all Premium liiga, mida juhib täiseduga FCI Levadia.

Koondise positiivsest koroonaproovist segi paisatud koduse tippliiga nädalavahetus algas üllatusega, kui Narva Trans alistas 1:0 Nõmme Kalju. Mis tõi Transile edu, miks Kalju esimese minuti vahetustega jukerdab ja kuidas nii läks, et üks ülevaade mitmed inimesed endast välja ajas?

Legion röövis Paidelt punkti ja tappis nende keskvälja mängu ülesehituse. Kuidas said hakkama uued väravavahid, mis seisus on Paide keskkaitse, mis toimus treenerite vahel? Levadia näitas Tuleviku vastu mitmetest olulistest muudatustest hoolimata väga veenvat minekut. Kas kolm määratud penaltit olid õiglased? Kas Järvela sai endale pühendatud väravatähistuse? Kas Zakaria Beglarišvili peaks koondises olema?

Lisaks räägime koduse naiste jalgpalli seisust. Kalev alistas superkarikas Flora. Kas see oli paleepööre? Värske ja vajalik õhk kahtlemata.

Saate lõpetame Meistrite liiga veerandfinaalide jõuvahekordade arutlusega. Mohamed Salah pääseb Sergio Ramosest, ent Karim Benzema võib Liverpooli keskkaitsjate jaoks kõva pähkel olla. Kas Lewandowskita Bayern on PSG jaoks piisavalt haavatav? Manchester City ja Chelsea ei pea ilmselt liigselt muretsema.

Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.