Külas treener, kes viib Eesti korvpalli taas olümpiale, Kullamäel saate ajal kaks pikemat mõõna

JAGA:


Saadet veavad spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja korvpalliasjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Külalisena on stuudios Siim Raudla, kes on Eesti erinevate vanuseklasside 3×3 korvpallikoondiste peatreener.

Kuna üks saatejuhtidest on 3×3 korvpalli osas enda sõnul täielik “kummik”, siis lahatakse uudset olümpiaala üsna detailideni välja. Aga pelgalt ei jääda pidama 3×3 mängule, vaid torgitakse muid teemasid ka. Ja saate lõpus jõutakse väga oluliste järeldusteni ning ettepanekuteni, kuidas Eesti korvpalliliit saaks ala arengusse väga konkreetselt panustada.

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Hiljutised