Kogu tõde Kalev/Cramost: Ivar Valdmaa koroonast, eelmisest kriisist, VTB liiga veidrustest ja muust

JAGA:


Korvpallitarkade klubi on sel korral eetris ebaharilikul ajal. Koroonakriisi valguses arenevad sündmused kohati mitte päevade, vaid lausa tundidega, ja kuna podcasti salvestamine sattus laupäevale, polnud mõtet jutu eetrisse paiskamisega ilmaaegu viivitada.
Niisiis, külaliseks BC Kalev/Cramo aupresident ja klubi kauaaegne juhtfiguur Ivar Valdmaa. Räägime valusatest ja vähem valusatest teemadest – koroona, hooaja lõppenuks kuulutamine, palkade maksmine, eelmise kriisi tagajärjed, VTB liiga veidrused ja palju muud. Ja mõistagi küsimus, mis saab edasi? Vestlust veab Ivar Jurtšenko.

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Hiljutised