Kas Kalev/Cramo mängijad hakkavad Permi kinnisvara soetama? Kullamäe tõestas end NBA eksperdina

JAGA:


Korvpallitarkade klubi “Pihtas Põhjas” kogunes 2021. aastal esimest korda ja juttu jagus küll ja veel. Stuudios arutasid viimaste nädalate sündmusi Gert Kullamäe, Alar Varrak ja Ivar Jurtšenko.

Jutuhoog võetakse üles PAF Eesti meistriliiga põhjaliku ülevaatega, kus pikemalt peatutakse Tallinna Kalev/TLÜ ja Tartu Ülikool/Maks&Mooritsa tegemistel. Kullamäe tõstatab küsimuse turniirisüsteemi kohta ja tundub, et Pärnu meeskonnal on kevadet silmas pidades kerge vibra sees.

Kalev/Cramo arusaamatud sõidud ja mängud VTB liigas. Varrak kirjeldab väga kõnekalt, millise seisu pealt meeskond Saraatovi mängule sõitis. Suur allajäämine oli asjade loogiline jätk. Miks seda üles tehti?

Euroliiga aruteludes saavad kiita Berliini ALBA, Kaunase Žalgiris ja Moskva CSKA. Ateena Panathinaikos palkas peatreeneriks mehe, kellel on olnud kokkupuuteid Eesti korvpalliga.

Ja muidugi NBA minutid. James Hardeni tehing, esimene mäng, kus meeskonda juhendas naistreener, LeBron Jamesi kihlvedu, LaMelo Balli kolmikduubel ja huvipakkuv statistika.
Lisaks veel kõike muud. Head kuulamist!

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Hiljutised