Emotsionaalne lõpp: Milleks NBA-s treenerid? Soovitus värskele presidendile ning tervitused Sõbrale

JAGA:


Korvpallitarkade klubi koosseisus Gert Kullamäe, Alar Varrak ja Ivar Jurtšenko kogunes 2020. aastal viimast korda. Te kuulate “Pihtas Põhjas” podcasti 52. osa.

Teemasid on palju ja mõnega läks kohe päris tuliseks. Alustame värskelt käima läinud NBA hooajast, kus juba esimesed mängud viisid Kullamäe närvivapustuse äärele. Kuidas nii? Mis juhtus? Ütleme ära ka hooaja suuremad favoriidid.
Põhjalikum Euroliiga ülevaade. Barcelona ja Heurteli juhtum, Kullamäe teab, et prantslane tööta ei jää. Mis on lahti Anadolu Efesiga? Varrak poetab analüüsi käigus mitu tarkusetera.
Eesti karika Final Four ja Pärnu meeskonna altminek. Mis siis ikkagi juhtus? Kullamäe räägib mingisugusest kingitusest Rakvere rahvale. Kas Pärnu treenerid on seisnud tundide kaupa peegli ees?
Lisaks puudutame saates Eesti korvpall 100 juubeliaastat üldisemalt, vaidleme korvpalliliidu uue presidendi Priit Sarapuu esimeste sammude üle ning räägime Kalev/Cramo kõige värskemast täiendusest.

Küsimusmängu võitjateks osutusid loosi tahtel Kaupo Puusepp ja Armin Lauk. Palju õnne! Võitjatega võetakse ühendust. Küsimuse õige vastus kõlab nii: Michael Jordan ja Scottie Pippen mängisid NBA väljakutel teineteise vastu vaid ühe korra – 10. detsembril 2002 ja mõlemad viskasid selles mälestusväärses kohtumises 14 punkti. Head kuulamist!

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Hiljutised