Naistejutud 319: Väga tavaline viis kuidas me tapame oma keha, mõistuse ja loovuse

JAGA:


Armsad sõbrad – me tegeleme kollektiivse enesetapuga! Kuidas? Istume ennast surnuks. See pole hoiatus vaid teaduslikult tõestatud fakt. Uuringud kinnitavad – 40-ndates eluaastates algavad eestlase kõige rõõmutumad aasta ning 55-aastasena lõppevad tervena elatud aastad. Edasi oleme lisaks õnnetusele veel haiged. Kas see pole mitte kohutav perspektiiv?
Meie ise saame seda muuta ja võluvits on liikumine. Ei usu? Kuula ja veendu ise.
Juttu tuleb ka sellest kuidas tavapärane töökeskkond meid miinimumi peal tegutsema surub ja kuidas ühsikond häid asju trivialiseerib. Mida teevad targasti edukad ettevõtted ja kus tulevad pähe päriselt head ideed? Saade kulgeb vaba loovuse põhimõttel võimaldamaks ideedel tulla. Ja neid tõepoolest tuleb! See tund ja 19 minutit on tihedalt täis edasi mõtlema innustavad teemasid – maiuspala meie intelligentsetele kuulatajatele! Külas on võrratult tark mees, Tallinna Ülikooli spordibioloogia professor Kristjan Port. Saatejuht Kristina Herodes.

Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [siit](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikka lugu [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Hiljutised