Naistejutud 264: Kuidas ilma mõnuaineteta korralik kaif saada? Jah, see on võimalik!

JAGA:


Selles saates sukeldume staaride maailma – kuidas inimesed hulluvad ja oma iidolite nimel teineteisest üle trampides lausa ohtlikuks muutuvad. Miks see meiega juhtub? Mida see annab? Vastused on väga ootamatud. Räägime ka kuidas kogeda ülivõimsaid elamusi ilma mõnuaineteta.
Saade tõukub hiljutisest eredast elamusest – käisime Berliinis intervjueerimas kultusbändi Depeche Mode, kes tuleb 6.augustil 2023 Tallinna, piletid saab Piletilevist. Sellised staarid ja täiesti vahetult sinuga vestlemas! Vau! No see lööb ikka pinge lakke küll. Need vahetud elamused saavad saates ka ülimalt ausalt edasi antud. Kristinka külaline on Peeter Kormašov, kes jagas sama kogemust teise meediamaja esindajana. Olgugi me faktiliselt rivaalid, siis konkureerimist ei tulnud pähegi – saime hoopis headeks sõpradeks ja avastasime, et kahepeale on veelgi lahedam seda erilist kogemust lahti mõtestada ja kuulajatega jagada. Usu, seda milline möll kultusbände nagu Depeche Mode saadab pole kõrvalt võimalik isegi ette kujutada!
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [siit](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikemalt [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Hiljutised