Naistejutud 258: Just need 3 märki näitavad selgelt, kas suhe jääb kestma või mitte

JAGA:


Alustuseks tasuks endalt küsida – miks sa selles suhtes oled? Kui sa ei tea, siis võid olla ebateadlikus paarisuhtes. Need luuakse armumise tuhinas, kuid elus otsustavad asjad on läbi rääkimata ja kokku leppimata. Ja neid olulisi jutuajamisi ei juletagi enam teha…
Kuhu see viib? Suhteni, mis peab vastu vaid mõne aja, kuid ei hakka kunagi päriselt tööle. Kumbki pole õnnelik. Miks? Ükski inimene ei saa end õnnelikuna tunda kui tema väärtuseid ei arvestata, ta vajadused pole rahuldatud ja piirid pole paigas. Kõik need 3 on üliolulised! "Suhteteema – see on minu totaalne kirg, mul lähevad silmad põlema," tunnistab Eeva-Liisa tuliselt. Oma vaateid jagab ta selleks, et teie suhted head kuulajad saaksid olla paremad. Stuudios on taas Naistejuttude suhteekspert ja püsikülaline, terapeut ja enesearengu nõustaja Eeva-Liisa Vahtra. Saatejuht Kristina Herodes.
Sulle meeldis? Tule meiega!
Kõik Naistejutud podcasti 260 osa leiad siit: postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud

Instagram www.instagram.com/naine.postimees.ee/

Facebook www.facebook.com/naistejutudpodcast

Loe lähemalt portaalist Postimees Naine naine.postimees.ee/d

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Hiljutised