62. saade (4.08.2018): Mida teha, kui seksiisu ära kaob?

JAGA:


Täna arutavad «Naistejuttude» stuudios Kristina Herodes ja Dagmar Lamp horoskoopide ja sodiaagimärkide üle, kuid lõpuks jõuab jutt ikka kuidagi libiidodeni.
Kõigepealt võtavad Kristina ja Daki ette oma selleaastased horoskoobid ning vaatavad, kui palju ennustatust on praeguseks täppi läinud. Armuelu sektsiooni jõudes lähevad aga asjad kuumaks ning teemaks tuleb libiido. Mida teha kui seksiisu madalaks kisub? Mida see üldse tähendab, mis võib olla selle põhjuseks? Ja, mis peamine, kuidas olukorda muuta?
Podcast, millele Daki saates viitab, on “This Is Why You’re Single” see episood: headgum.com/this-is-why-youre-single/living-labido-loco-ft-nurse-practitioner-margaret-romero.
Netflixi stand up lindistus “Iliza: Elder Millennial” on šõu, millele Daki saates (vale nime kasutades, vabandust!) viitab: www.imdb.com/title/tt8697266/?ref_=fn_al_tt_1
Sõbranna aastahoroskoopi saab lugeda siit: sobranna.postimees.ee/4348229/head-uut-aastat-suur-2018-aasta-horoskoop. Kui palju sinul täide on läinud? Lisaks teeb Kristinka inimkatset ning muudab oma Instagrami avalikuks. Vaata siit: www.instagram.com/kristinaherodes/
Kuula saadet, tule ka Arvamusfestivalile otselindistusele (www.facebook.com/events/475167959614208/) ja leia meid Facebookist!

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Hiljutised