Mõttekoht, osa 53: Kuidas aitavad positiivsed laused ja mõtted elu paremaks muuta?

JAGA:


„Täna on minu elu parim päev,“ ütleb kogemuskoolitaja, Eestis esimene ja ainuke litsentseeritud Louise L. Hay õpetuste treener-koolitaja, diplomeeritud EFT praktik ning figuuritajate ellukutsuja Merike Kütt endale igal hommikul. Ta kinnitab tänases Naistelehe podcastis Mõttekoht, et sõnade ja mõtetega on võimalik oma elu luua.

Merike armastab ise väga elu jaatavas maailmas ning jagab selleks kasulikke näpunäiteid ka teistele. Miks on positiivsed jõustamislaused head? Kuidas neid moodustada ja mida need annavad? Kõigest sellest värskes saates räägimegi. Lisaks kuuleb siit ka häid jõustamislauseid, mida enda elu igapäevaseks kaaslaseks võtta.

Veel

Mõttekoht
Mõttekoht
Elu on pidevas muutumises ning seetõttu pole midagi hullu tundes, et kõik on kokku jooksnud ning enam edasi minna ei oska. Naistelehe podcast Mõttekoht püüab aidata neist olukordadest võitjana välja tulla. Igal nädalal pakume võimaluse võtta hetke mõtlemiseks keskendudes siin mõnele olulisele päevakajalisele teemale, mille aitab lahti harutada oma valdkonna spetsialist.

Hiljutised