"Mehed ei nuta" rekord: korvpalliskandaal tõmbas mehed käima ja sündis ajaloo pikim saade!

JAGA:


Spordisaate “Mehed ei nuta” kolmik Jaan Martinson, Peep Pahv ja Tarmo Paju sai jälle ühise laua taga kokku ja sündis ajaloo seni pikim episood.

Saate tuliseim lõik sündis, kui teemaks korvpalliliidu otsus Rakvere Tarva järglasena meistriliigasse jääda või tulla soovinud Viru Bullile ikkagi ust näidata. Võis ette ennustada, et kõik kolm saatejuhti pole ses küsimuses ühel meelel. Nii ka läks.

Muude peateemadena on saates jutuks Anett Kontaveidi esitused Wimbledonis, Renee Teppani siirdumine maailma tippklubisse, neljapaadi probleemid, Eesti jalgpalliklubide mannetud etteasted eurosarjas, sealhulgas valitseva meisterklubi staadionikeeld kriitilisele ajakirjanikule.

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Hiljutised