"Mehed ei nuta": Miks sekkus EOK vehklemistülli? Unistuste MM-finaal: Prantsusmaa-Inglismaa?

JAGA:


“Mehed ei nuta” peateemad 10. juulil:
– Vehklejad sõitsid MMiks ette valmistuma, aga kired Erika Kirpu väljajätmise ümber ei vaibu. Sekkus ka EOK. Kas nii on võimalik MMil medaleid võita?
– Anett Kontaveit jõudis Wimbledonis kolmandase ringi, ent kaugemale mitte. Kasutamata jäetud suur võimalus? Kuidas mõista Kontaveidi kriitikat koduse meedia aadressil?
– Head uudised kergejõustiku EMi eel. Gerd Kanter sai ketta lendu, täitis EMi normi ja pani Piotr Malachowski kotti. Magnus Kirt noppis järjekordse skalbi.
– Nädalavahetusel toimub ajaloo vägevaim Rally Estonia. Jaanil-Peebul peopesad märjad?
– Jalgpalli MM: Kuidas sai Venemaa nii kaugele jõuda? Kuidas oli võimalik, et Inglismaa võitis penaltiseeria? Neymari mõnitatakse söögi alla ja peale. Õigustatult? Euroopa jalgpall ruulib aina järjekindlamalt? Kes tuleb maailmameistriks?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Hiljutised