"Mehed ei nuta": Kas Peep usub ikka, et Tänaku tiitel on kindel? Kalev/Cramo Eesti-Läti meistriks?

JAGA:


“Mehed ei nuta” peateemad 2. aprillil:

– Purunenud rehvid röövisid Ott Tänakult Korsikalt võidu (ja Elfyn Evansilt ka)? Kas Peep on endiselt veendunud, et tiitel on Ott Tänakul sisuliselt taskus? Mida peaks edasi tegema Ken Torn?
– Anett Kontaveit tegi Eesti tenniseajalugu, kerkides Miami turniiri poolfinaalikohaga maailma edetabelis 14. kohale. Kas tõus jätkub ka edasi?
– Eesti jalgpallikoondis naasis tuuliselt Gibraltarilt napi võiduga, abiks tuul, Kostja ja kohtunikud. Kas ajakirjanikud peaksid “maa peale tulema”, et ei suuda selliste tulemusega rahul olla?
– Põlvkondade vahetus käes? Poleks Ferrari turbo üles öelnud, võtnuks 21-aastane Charles Leclerc vormel 1 Bahreini GP-etapil kindla esikoha.
– Kas BC Kalev/Cramo suudab kerkida Eesti-Läti korvpalliliiga ajaloo esimeseks meistriks?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised